Jakie są Twoje naturalne pragnienia i przyjemności? Jakie tematy lub działania Cię skłaniają? Co byś więc powiedział, gdybym Ci powiedział, że pragną Cię Twoje najprawdziwsze pragnienia i ciekawostki? z powrotem? To prawda. Ponieważ są one celem twojej duszy, rezonują z głębi ciebie i wzywają cię, abyś za nimi podążał!

Kiedy odważnie realizujemy swoje pragnienia, istnieje większe prawdopodobieństwo, że osiągniemy rezultaty, które będą miały trwały wpływ. Nasza pasja do tego tematu prawdopodobnie znajdzie odzwierciedlenie w naszej pracy. Co więcej, ludzie będą nam ufać, ponieważ istnieje wrodzone przekonanie, że osoby kierujące się swoimi prawdziwymi pragnieniami częściej przejmą inicjatywę i będą postępować uczciwie.

Zaufanie płynie łatwiej, gdy jesteśmy akceptowani jako autentyczna osoba. Zatem podążanie za tym, co Cię ciekawi, nie tylko pomoże Ci poczuć osobistą inspirację, ale także wzmocni Twoje powiązania biznesowe i ogólną reputację.


Tutaj przyjrzymy się trzem wskazówkom dotyczącym sposobu myślenia, które pomogą Ci realizować swoje pasje:

1. Zbuduj swoją pewność siebie i znajdź swoich ludzi

Wielu z nas zostało uwarunkowanych tak, aby nie ufać swoim wrodzonym pragnieniom, zwłaszcza twórczym duchom, które w nas żyją. System edukacji nie został stworzony po to, by wzmacniać nas jako niezależnych myślicieli. Zamiast uczyć się ufać naszym wewnętrznym powołaniom, uczymy się podążać za nimi. Nie dano nam wolności wyboru książek, które naprawdę nas interesują; zamiast tego wszyscy otrzymujemy tę samą literaturę do studiowania w bardzo zorganizowany sposób.

Presja trzymania się tego, co „normalne” (zamiast odkrywania) powoduje, że wielu z nas próbuje „pokonać” lub „zapomnieć” o swoich snach. Aby odnieść „sukces” (oczywiście nie na własnych warunkach), tłumimy i odrzucamy to, co nas przyciąga. Zachęcamy, aby dostosować się do oczekiwań społecznych, a nie podążać naszą autentyczną podróżą.

Ale Twoja indywidualność jest cenna! Niezależnie od tego, czy chodzi o malowanie, taniec, coś tradycyjnego czy niekonwencjonalnego, entuzjazm, który w sobie nosisz, jest piękny. Musisz zaufać, co to dla ciebie znaczy; Twoje naturalne skłonności służą jako przewodnik do prawdziwego wzrostu i spełnienia.

Pewność siebie i posiadanie wspierającej społeczności pomogą Ci docenić swoją wyjątkowość. Współpracuj z grupami, które podzielają Twoje pasje; Dołącz do klubów i zajęć, aby znaleźć osoby o podobnych poglądach. Kiedy zjednoczymy się jako ludzie, stajemy się silniejsi i odważniejsi!

2. Odśwież swoje samopoczucie

Twój stan psychiczny jest bardzo ważny, jeśli chcesz coś osiągnąć. Może to być rzecz, która popycha Cię do osiągnięcia swoich marzeń lub niewidzialna bariera, która powstrzymuje Cię przed próbowaniem.

Każdy z nas ma inną sytuację finansową i sytuację osobistą, a te czynniki z pewnością mogą stwarzać przeszkody. Nie należy jednak tracić nadziei; Przeszkody są po to, żeby je usuwać.

Nie pozwól, aby strach przed „co jeśli” Cię powstrzymał:

 • Ale co, jeśli sprawy nie pójdą dobrze?
 • A co jeśli ludzie mnie osądzą?
 • A co jeśli źle to zrozumiem?

Twoje wrodzone popędy twórcze są tak potężne, że mogą poprowadzić Cię wspaniałą ścieżką. Wyzwania są nieuniknione, ale kluczowe znaczenie ma utrzymanie pewności siebie i optymizmu; Działaj z wiarą.

Najpierw musimy uwierzyć, a potem możemy to osiągnąć. Kiedy wierzymy w siebie i swoje pragnienia, odblokowujemy zdolność do pełnego manifestowania naszych pragnień.

3. Nastawienie na deficyt a nastawienie na obfitość

 • Brak mentalności: Myślenie, że zasoby są ograniczone i że masz wiele ograniczeń.
 • Mentalność obfitości: Przekonanie, że dostępnych jest wiele zasobów i możliwości. Nacisk położony jest na to, co jest możliwyTo nie jest niemożliwe.

Kiedy patrzymy na naszą obecną rzeczywistość z punktu widzenia deficytu, szybko możemy zostać przytłoczeni tym, czego nie mamy i czego nie możemy zrobić. Ten sposób myślenia może ograniczać nasze umiejętności rozwiązywania problemów, zdolność do zatrzymywania informacji i naszą zdolność twórczą. Kiedy skupiamy się na tym, co robimy brakWidzimy problemy, a nie rozwiązania, i to sprawia, że ​​czujemy się zablokowani.

Kiedy czujemy, że utknęliśmy, prawdopodobnie dokonamy bezpiecznych wyborów, zamiast zmuszać się do osiągnięcia więcej. Jeśli skupimy się na potencjalnych przeszkodach, prawdopodobnie zignorujemy nasze marzenia.

Jeśli postrzegasz nastawienie deficytu jako ciemny pokój, nastawienie dostatku jest jak patrzenie na tętniący życiem krajobraz pełen zielonej trawy, gór, kwiatów i zwierząt. Nawet jeśli możemy czuć się uwięzieni w ciemnym pokoju, zawsze będą gdzieś drzwi otwierające się na piękny krajobraz pełen życia i możliwości. Dla większości z nas drzwi są blisko nas, więc musimy po prostu włożyć wysiłek, aby je znaleźć.

Musimy poświęcić trochę czasu, aby rozpoznać i docenić wielość dostępnych nam możliwości, aby w pełni je wykorzystać. Nastawienie na obfitość pozwala nam wyraźnie dostrzec te możliwości; Korzyści możemy czerpać jedynie z tego, czego jesteśmy świadomi.

Rozpoczęcie od nastawienia na obfitość pozwoli Ci skoncentrować się na tym, co możesz zrobić. Dzięki temu dostrzeżesz wokół siebie możliwości, które poprowadzą Cię do przodu.

Jak rozwinąć sposób myślenia obfitości?

1. Codziennie praktykuj wdzięczność za proste rzeczy

Jak na ironię, kiedy przejdziemy od myślenia: „Potrzebuję tego” do myślenia: „Jestem za to wdzięczny”, istnieje większe prawdopodobieństwo, że przyciągniemy więcej. Wdzięczność motywuje nas i inspiruje, co ostatecznie pomaga nam przyciągnąć więcej pieniędzy, więcej możliwości i więcej radości! Poświęć chwilę każdego dnia, aby zauważyć, co jest wspaniałe w Twoim życiu. Może jest to wygodne środowisko pracy, pyszny obiad lub miły sąsiad, który zawsze zatrzymuje się, aby z tobą porozmawiać. Piękno jest wokół nas, wystarczy poświęcić chwilę i je zauważyć!

2. Wizualizuj, co chcesz, aby się wydarzyło

Jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś skupił się na swoich pasjach? Jak byś się czuł? Z kim byś spędził czas? Co byś robił o tej porze dnia? Wizualizacja pozytywnych sytuacji zmotywuje Cię do działania. Możesz sobie wyobrazić, jak robisz w głowie te imponujące rzeczy, więc bądź dla siebie wzorem do naśladowania, zanim staniesz się tą osobą w późniejszym życiu.

3. Zawsze staraj się uczyć i rozwijać

Przyjmowanie wzrostu jest ważną częścią utrzymywania nastawienia dostatku. Musisz wierzyć, że zawsze jest więcej do nauczenia się i zrobienia. Kiedy stale się doskonalimy i rzucamy sobie wyzwania, przyciągamy więcej możliwości i przyciągamy ludzi do naszego życia. Ruch mentalny jest bardzo ważny, dodaje nam energii i pozwala skupić się na tym, co możliwe.

4. Zaakceptuj fakt, że jest wystarczająco dużo okazji do poruszania się

Sukces Twojego przyjaciela nie odbiera Twojego. Jest miejsce, w którym każdy z nas może być szczęśliwy i usatysfakcjonowany. Wiedz, że w życiu nasze ścieżki mogą się skrzyżować, nie wchodząc sobie w drogę. W rzeczywistości łączenie się z innymi pomysłami i dzielenie się nimi często poprawia nasze ogólne wrażenia. Jako ludzie znajdujemy pocieszenie w kontakcie i dzieleniu się radością!

5. Akceptuj błędy

Kiedy postrzegamy błędy jako okazję do nauki i doskonalenia się, nic nie może nas powstrzymać. Często okoliczności nie rozwijają się dokładnie zgodnie z naszym początkowym planem. Ale dopóki w centrum każdego kroku znajduje się nasz pożądany wynik, możemy mieć pewność, że rezultaty będą świetne. Porażka przyczynia się do sukcesu, jeśli zdecydujemy się wyciągnąć cenne lekcje z porażki.

6. Codziennie rano powtarzaj przed lustrem afirmacje motywacyjne

Afirmacje pomagają nam podejmować mądre decyzje, które pozwalają nam dostroić się do najlepszej wersji siebie. Przypominają nam o tym, co ważne. Oto zbiór pozytywnych afirmacji, które pomogą Ci podążać za swoimi marzeniami z pewnością i rozwagą:

 • Zwalniam i podejmuję przemyślane decyzje.
 • Wierzę, że moje wewnętrzne pragnienia poprowadzą mnie ekscytującymi ścieżkami.
 • Jestem godzien sukcesu.
 • Z pewnością podążam za swoimi ciekawostkami i pasjami.
 • Zależy mi tylko na zaspokajaniu własnych marzeń (nie marzeń osób wokół mnie).
 • Codziennie podejmuję inspirujące decyzje.
 • Przyciągam wzrost.
 • Ufam kompasowi, który jest we mnie.
 • To, czego chcę, chce mnie.

Pamiętaj, że Twoje marzenia chcą Ty tyle, ile chcesz! Tworząc w oparciu o autentyczność i prawdziwą wewnętrzną pasję, uzyskujesz rezultaty, które przemawiają do ludzi. A pasja rodzi pasję.

Nie mrugaj oczami, patrząc na drogę innych ludzi. Ważne jest, aby pamiętać, że to, co rozpala pasję u innych, prawdopodobnie nie podnieci Cię w ten sam sposób! Nie wszyscy szukamy w życiu tych samych rzeczy i jest to całkowicie normalne. Zamiast podążać za tym, co robią inni, powinniśmy ufać i szukać tego, co rezonuje w naszych sercach.

Nasze ramy czasowe są różne, wszyscy mamy swoje własne podróże i cele w tym życiu. Istnieje powód naszych wrodzonych zainteresowań; są po to, żeby je przyjąć, a nie zapomnieć.

Jeśli masz problemy z rozwinięciem nastawienia dostatku, trener może Ci pomóc. Znajdź wsparcie Dzisiaj.

Categorized in: