Międzynarodowi naukowcy, inwestorzy, kadra kierownicza i konsultanci spotykają się, aby dzielić się globalnymi inicjatywami i wspierać innowacje.

Miami, Floryda, październik – w tym miesiącu Forum Liderów Zrównoważonego Rozwoju i Cyfryzacji Jest to ekskluzywna i wszechstronna rozmowa, w której powinien wziąć udział każdy myślący lider w branży agtech. Program SDL ukazuje krytyczną świadomość najważniejszych kwestii zrównoważonego rozwoju w dziedzinie technologii rolniczej, od rolnictwa regeneracyjnego po sekwestrację dwutlenku węgla i zdrowie gleby; Odpowiedzialnie inwestujemy w najnowsze innowacje, aby zapewnić konsumentom identyfikowalny i przejrzysty system żywnościowy.

Na forum w Miami odbywającym się w dniach 22–24 października wprowadzono także warsztaty grupowe prowadzone przez liderów branży, których celem jest omówienie problemów w formie opartej na współpracy i dyskusji. Delegaci zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w 30-minutowych sesjach i zajęcia się kwestiami związanymi z systemami żywnościowymi, takimi jak globalne ocieplenie i strategia korporacyjna dla rolnictwa miejskiego.

Oprócz prelegentów SDL, w tym Wells Fargo, Rabobank, AeroFarms i Microsoft, potwierdzono kolejną rundę międzynarodowych liderów myśli:

 • Chris Higgins – Główny menadżer, krótka Ameryka
 • Claire Kinlaw – Dyrektor ds. Innowacji i Komercjalizacji, Centrum Nauki o Roślinach Donalda Danfortha
 • Andy’ego Kneppa – Wiceprezes ds. Strategii Środowiskowej i Aktywizacji Przemysłu, Nauka o uprawach firmy Bayer
 • Krystyna Rohr – Wiceprezydent, Inicjatywy S2G
 • Kenneth Zuckerberg – Starszy partner, Konsultanci Carlana
 • Wayne’a Honeycutta Prezes i CEO, Instytut Zdrowia Gleby
 • Pipa Ilyas – Dyrektor ds. Rolnictwa w Ameryce Północnej, Ochrona przyrody
 • Erica Riel-Carden – Menedżer, Globalne rynki kapitałowe
 • Paco Velez – Prezes i CEO, Karmienie południowej Florydy
 • Kasper Vesth- Dyrektor Generalny USA, Firma produkująca farmy bezmięsne
 • Chiara Cecchini – Dyrektor wykonawczy, Food Americas przyszłości

Pełna lista prelegentów znajduje się na stronie: https://www.sdleaders.com/speakers

Forum jest już prawie wyczerpane i organizatorzy proszą uczestników o zakup biletów przed zamknięciem rejestracji.

Więcej informacji na temat SDL i możliwość zakupu biletów można znaleźć na stronie: https://www.sdleaders.com/


O Liderach Zrównoważonego Rozwoju i Cyfryzacji SDL to seria wydarzeń poruszających najpilniejsze problemy naszej planety, mających bezpośredni wpływ na globalne zmiany i gromadzących decydentów, którzy mogą wdrożyć strategie niezbędne do popchnięcia dyskusji do przodu.

Główna rada doradcza nadzoruje partnerstwa i wydaje zalecenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem [email protected]. O przemówieniu otwierającym Od 2012 roku, organizując międzynarodowe wydarzenia w Europie, Ameryce Północnej i na Bliskim Wschodzie, Keynote organizował fora dla wschodzących branż technologicznych, uruchamiał prestiżowe projekty fintech i służył jako platforma do gromadzenia znacznych funduszy, łącząc firmy i pomagając im w wykorzystaniu ich potencjału. to możliwe. Więcej informacji na temat nadchodzących konferencji Keynote można znaleźć na stronie www.keynote.ae.

Categorized in: