Jeśli trafiłeś na tę stronę, myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że mamy te same zainteresowania; Ochrona środowiska i ratowanie pięknych terenów Kentucky.

144

Rolnicy rodzinni chcą ocalić i zachować piękną ziemię w Kentucky.

Świadomość ekologiczna jest powiązana z posiadaniem domu. Prawdę mówiąc, nie jestem w stanie opisać, jak bardzo świadomy się stałem, odkąd założyłem farmę. Dorastałem, wiedząc, jak nie śmiecić, i interesowałem się ogrodnictwem, ale dopiero gdy zacząłem pracować na własnej ziemi, zacząłem rozumieć, co może zapewnić Ziemia, po której chodzimy. I dlaczego Ziemię trzeba karmić na jak największą skalę.

Rodzina ratująca Kentucky

Emerson i ja poznaliśmy się podczas studiów w programie studiów nad muzyką bluegrass, muzyką dawną i muzyką country na East Tennessee State University w Johnson City w stanie Tennessee.

Will Parsons, właściciel The 144, był liderem naszego zespołu i stał się naszym bardzo bliskim przyjacielem. W 2014 roku Will, jego partnerka Megan Gregory i ich rodzina weszli do świata hostingu. Kupili 144 akry ziemi, które teraz wszyscy nazywamy „”.144”w Olive Hill, KY.

Ich celem jest ochrona ziemi przy jednoczesnym kultywowaniu prostszego i zdrowszego stylu życia dla siebie i otaczającej ich społeczności. Z powodzeniem uprawiają własne mięso, warzywa i owoce.

Obecnie mieszkają w części The 144 z garstką wolno żyjących zwierząt i ogrodem. Psy pasterskie Border Collie to widok, który warto zobaczyć w akcji! Teren jest piękny, a niewykorzystana część to naturalny dom, w którym flora i fauna Kentucky mogą współistnieć w bezpiecznym, dziewiczym środowisku.

Część gruntu została rozebrana i wycięta przez poprzedniego właściciela; Will i jego rodzina próbują odmłodzić to miejsce poprzez rotację zwierząt.

Will Parsons doi swoją słodką kozę Delię

świadomi ekologicznie

Otacza go las Kentucky o powierzchni 144 204 akrów. Niestety niedawno odbyło się nowe wydarzenie rejestracyjne i jest ono już dostępne w sprzedaży. Rodzina Parsons/Gregory chce kupić tę ziemię, aby zachować naturalne krajobrazy i ekosystemy.

Teren zostanie przekazany do funduszu powierniczego lub rezerwatu przyrody. Co więcej, docelowo będzie on wykorzystywany jako przestrzeń publiczna i placówka edukacyjna dla tej społeczności i całego Kentucky.

Rozpoczęli kampanię Kampania GoFundMe w nadziei, że uda się znaleźć podobnie myślących ekologów, którzy poprą tę sprawę. Rodzina dokona tego zakupu, aby zapobiec pozbawianiu przez przemysł wydobywczy tej pięknej krainy rodzimego drewna liściastego i bogatej historii.

Ogłaszać

Oprócz życia w domu i występów w rodzinnym zespole, Gwizdek i rybaWilliam produkuje także mandoliny. Swoją wiedzą muzyczną nadal dzieli się ze swoją partnerką w zbrodni, Megan.

Na wiele sposobów bezpośrednio skorzystałem z wiedzy i społeczności rodziny Parsons/Gregory. W zamian rozpowszechniamy tę informację, aby pomóc im osiągnąć cel, jakim jest uratowanie tego pięknego kawałka Kentucky.

Uratuj Kentucky, udostępniając tę ​​kampanię GoFundMe

oferta Oferuje wiele korzyści w przypadku darowizn. Obejmują one produkty od „zostań w domu” po „ręcznie robioną mandolinę Parsons F”, którą możesz zachować lub przekazać wybranej szkole.

Spodobają Ci się filmy przedstawiające życie na ich farmie przy akompaniamencie domowej muzyki z ich domów. GoFundMe strona. Jeśli nie możesz przekazać darowizny, nie ma problemu. Jeśli nadal chcesz przyczynić się do tej sprawy, udostępnij powyższy link!.

Mam nadzieję, że znajdziesz czas na obejrzenie tego krótkiego klipu przedstawiającego najsłodsze szczenięta rasy border collie, jakie kiedykolwiek się bawiły!

Zaktualizowano „Kentucky Uratuj nasz dom

Ten serwis GoFundMe jest nadal otwarty na darowizny i udostępnianie. 4 lata później firma 144 w dalszym ciągu demonstruje swoje zaangażowanie na rzecz rodzimych gatunków Kentucky (zarówno flory, jak i fauny). Dzikie Paw Paw Drzewa rosnące na terenach nieobsadzonych udowadniają, że ekosystem osiągnął równowagę, jakiej dawno nie doświadczył.

Trawa rosnąca na szczycie wzgórza, ścięta wiele lat temu, zamienia się w bele siana, które zimą stanowią pożywienie dla bydła i koni. Stada dzikich indyków wędrują po szczycie wzgórza, a zachody słońca są piękniejsze niż większość, jakie kiedykolwiek widziałem (a dorastałem na plaży!).

Wendell Berry powiedział:Świat jest tym, co nas wszystkich łączy„. Teren o powierzchni 204 akrów zostanie przekazany funduszowi gruntowemu chronionemu przez firmy i społeczność w celu wykorzystania materiałów organicznych, które uznamy za niezbędne.

Categorized in: