Międzynarodowi specjaliści w łańcuchu dostaw spotykają się, aby dzielić się inicjatywami i wprowadzać innowacje.

Komunikat prasowy, 8.05.2019 (Miami, Floryda) – SDL, niezależnie organizowana seria wydarzeń, ogłosiła, że ​​podczas wydarzenia inauguracyjnego w dniach 22–24 października 2019 r. zaprezentuje się druga runda prelegentów, w tym dyrektorzy generalni, dyrektorzy i inne czołowe postacie w dziedzinie strategii zrównoważonego rozwoju i technologii rolniczej.

Forum odbędzie się w James L Knight Center w Miami na Florydzie. Najważniejsze z nich to: długoterminowy zrównoważony rozwój w sektorach naszego łańcucha dostaw; wpływ na zdrowie gleby i klimat; Rola rolników uprawiających ziemię w szybko zmieniającej się, innowacyjnej przyszłości rolnictwa.

SDL organizuje nowe okrągłe stoły na październikowe forum w Miami. Celem tych rozmów typu „kto pierwszy, ten lepszy” jest zachęcenie uczestników do angażowania się w swobodnie myślącą rozmowę oraz odkrywania nowych pomysłów i wspólnych rozwiązań. Stoły zostaną zaplanowane przed wydarzeniem, a każdy z nich będzie skupiony wokół tematu wybranego i moderowanego przez liderów społeczności AgTech. Tematy i właściciele stołów zostaną ogłoszeni w nadchodzących tygodniach.

Oprócz już potwierdzonych prelegentów SDL, takich jak MARS, Airbnb i Microsoft, potwierdzono także drugą rundę międzynarodowych liderów myśli:

Ken Russell – Komisarz Miami
Adam Kukutai- Partner, Inicjatywy Finistere
Megan DeYoung – Konsultant ds. Partnerstw Strategicznych, Aerofarmy
Miku Jha – dyrektor generalny, AgShift
Sara Eckhouse Dyrektor wykonawczy, Globalny FoodShot
Amy Yoder- dyrektor generalny, Składniki odżywcze roślin Anuvia
Chris Higgins – współwłaściciel, krótka Ameryka
Anna Rath – dyrektor generalny, Firma Vestaron

Chris Higgins, współwłaściciel Hort Americas i założyciel Urban Ag News, będzie przemawiał na SDL Miami 2019

Pełna lista prelegentów znajduje się na stronie: https://www.sdleaders.com/speakers

Wydarzenie ma ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy proszą uczestników o wcześniejszą rejestrację.

Aby uzyskać więcej informacji na temat SDL lub kupić bilety, odwiedź: https://www.sdleaders.com/


O Liderach Zrównoważonego Rozwoju i Cyfryzacji SDL to program wydarzeń skupiający decydentów, którzy mogą zająć się najpilniejszymi problemami naszej planety, bezpośrednio wpłynąć na globalne zmiany i wdrożyć strategie niezbędne do popchnięcia dyskusji do przodu.

Główna rada doradcza będzie nadzorować partnerstwa i wydawać zalecenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem [email protected].

O przemówieniu otwierającym Od 2012 roku, organizując międzynarodowe wydarzenia w Europie, Ameryce Północnej i na Bliskim Wschodzie, Keynote organizował fora dla wschodzących branż technologicznych, uruchamiał prestiżowe projekty fintech i służył jako platforma do gromadzenia znacznych funduszy, łącząc firmy i pomagając im w wykorzystaniu ich potencjału. to możliwe. Więcej informacji na temat nadchodzących konferencji Keynote można znaleźć na stronie www.keynote.ae.

Zapytania dotyczące partnerstwa medialnego: [email protected] Zapytania dotyczące partnerstwa i sponsoringu: [email protected]

Categorized in: